Oferty pracy

Trade Marketing Specialist – Specjalista ds. Marketingu Handlowego

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • organizacja wydarzeń trade marketingowych zgodnie ze strategią i budżetem
  • nadzór nad wykonawstwem akcji promocyjnych i ich oznakowaniem w miejscach sprzedaży
  • planowanie i kontrola budżetu trade marketingowego
  • bliska współpraca z Działem Sprzedaży i Działem Marketingu w celu realizacji założonych celów
  • wybór asortymentu produktów dla poszczególnych partnerów handlowych
  • współpraca z Klientami w zakresie kreowania wizerunku marki, ekspozycji produktów
  • opracowywanie koncepcji materiałów POS, produktów wsparcia sprzedaży
  • współpraca z producentami POS oraz drukarniami, agencjami reklamowymi i graficznymi
  • raportowanie i ocena skuteczności działań promocyjnych
  • analiza działań bezpośredniej konkurencji w obszarze aktywności promocyjnych
  • śledzenie trendów i innowacyjnych rozwiązań w trade marketingu
  • budowanie i wzmacnianie wizerunku firmy

Wymagania:

  • min. 4 lata doświadczenia w trade marketingu
  • wykształcenie wyższe
  • wysokie zdolności analityczne
  • elastyczność, kreatywność, dynamizm w działaniu oraz inicjowanie nowych rozwiązań
  • bardzo wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, w tym komunikacji, negocjacji oraz budowania i utrzymywania dobrych relacji z partnerami biznesowymi
  • umiejętność organizacji pracy własnej oraz wywierania wpływu
  • bardzo dobra znajomość MS Office, szczególnie MS Excel
  • znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji
  • dyspozycyjność i prawo jazdy kat. B (wyjazdy na terenie całej Polski)

Firma oferuje:

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w międzynarodowym i dynamicznym środowisku
  • możliwość rozwoju w organizacji o wysokich standardach, o ugruntowanej pozycji na rynku
  • umowę o pracę oraz przejrzyste i stabilne warunki zatrudnienia
  • bardzo szeroki, różnorodny zakres zadań
  • samodzielność i możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód służbowy
  • szeroki pakiet szkoleń umożliwiających rozwój kompetencji
  • bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV tylko w wersji Word!  oraz listu motywacyjnego wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych dla HRI Polska) z tytułem wiadomości: Trade Marketing Specialist

na adres e-mail: mwodzinska@hri.pl  lub skorzystaj z poniższego formularza.

Prosimy o zamieszczenie na dokumentach klauzuli:
“Wyrażam zgodę firmie Human Resources International Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy Alejach Jerozolimskich 99/7 na przetwarzanie w celach rekrutacyjnych danych osobowych zawartych w moim CV i udostępnianie ich wybranym przedsiębiorcom i podmiotom, które mogą następnie nawiązać kontakt ze mną w celu przedstawienia oferty pracy (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883) na pięć lat. Wiem, iż w każdej chwili mam prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Swoje dane osobowe udostępniam dobrowolnie”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.