Oferty pracy

Portfolio & Product Development Director

Miejsce pracy: województwo mazowieckie

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie podległymi pracownikami (wyznaczanie celów dla zespołu oraz monitorowanie ich wykonania, motywowanie i rozwijanie kompetencji podległego zespołu)
  • opracowywanie i realizacja strategii rozwoju grupy produktów
  • dalszy rozwój marki zgodnie z jej wizerunkiem
  • zarządzanie cyklem życia obecnych produktów i analiza rentowności
  • rozwój oferty produktowej zgodnie z obecnymi oczekiwaniami i trendami – inicjowanie zmian w portfolio produktowym, wystawianie rekomendacji dla określonych produktów
  • analiza rynku, konsumenta, konkurencji
  • współtworzenie działań marketingowych w ramach podległych grup produktów
  • nadzór nad przygotowywaniem materiałów promocyjnych oraz analiza ich efektywności
  • bieżąca, bliska współpraca z Działem Sprzedaży i Produkcją
  • udział w spotkaniach biznesowych i grupach projektowych w środowisku międzynarodowym

Oczekiwania:

  • min. 5-letnie doświadczenie managerskie w dziale Product / Portfolio/ Brand Management / R&D/ Marketing w dużej, międzynarodowej firmie, chętnie produkcyjnej
  • zdolności liderskie, umiejętności zarządzania ludźmi
  • umiejętność zarządzania projektami i pracy w systemie wielozadaniowym
  • analityczne myślenie oraz strategiczność
  • umiejętność biznesowej prezentacji zagadnień i proponowanych rozwiązań
  • znajomość narzędzi marketingowych
  • biegła znajomość Power Point, Excel
  • kreatywne myślenie
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego – udział w spotkaniach w środowisku międzynarodowym

Oferujemy:

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji
  • możliwość proponowania rozwiązań oraz realny wpływ na portfolio i wizerunek marki
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • pracę w środowisku kreatywnych, ambitnych ludzi
  • udział w ciekawych szkoleniach podnoszących kwalifikacje
  • atrakcyjne warunki płacowe
  • niezbędne narzędzia pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV tylko w wersji Word!, oraz listu motywacyjnego wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych dla HRI Polska) z tytułem wiadomości:

na adres e-mail: biuro@hri.pl lub skorzystanie z poniższego formularza.

Prosimy o zamieszczenie na dokumentach klauzuli:
“Wyrażam zgodę firmie Human Resources International Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy Alejach Jerozolimskich 99/7 na przetwarzanie w celach rekrutacyjnych danych osobowych zawartych w moim CV i udostępnianie ich wybranym przedsiębiorcom i podmiotom, które mogą następnie nawiązać kontakt ze mną w celu przedstawienia oferty pracy (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883) na pięć lat. Wiem, iż w każdej chwili mam prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Swoje dane osobowe udostępniam dobrowolnie”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.